A Kocsonyafesztivál programja

napok szerint

péntek

08

Szent István téri színpad

14:30 – 15:00 – Ünnepélyes megnyitó és felvonulás

15:00 – 16:00 – Állatok és Takáts Tamás

16:00 – 16:30 – DJ Atti

16:30 – 17:30 – Street Kitchen
Fördős Zé és Eisler Zsolti

17:30 – 18:00 – Merényi Ákos

18:00 – 19:00 – Szécsi Viktória és Vízi Viktor

19:00 – 19:30 – Mihályfi Luca

19:45 – 21:15 – Kowalsky meg a Vega

22:00 – 23:15 – Wellhello

23:15 – 00:30 – Náksi

00:30 – 01:30 – Szecsei

Villanyrendőr színpad

15:00 – 19:00 – Markus Greg

19:00 – 19:30 – Bebe

19:30 – 20:15 – Josh és Betti

20:15 – 22:00 – Markus Greg

22:00 – 23:00 – Joer Junior

23:00 – 23:30 – Rico x Miss Mood

23:30 – 00:30 – Willcox

00:30 – 01:30 – Helldance

Miskolc színpad

(Erzsébet tér)

15:00 – 16:00 – DJ Cece

16:00 – 17:00 – Pub Vatis

17:30 – 18:30 – Mini Art-Űr koncert

19:00 – 20:00 – Here We Are

20:30 – 21:30 – Sky Fanatic

22:00 – 23:00 – Bíborszél

23:00 – 01:30 – DJ Cece

szombat

09

Szent István téri színpad

10:00 – 11:00 – DJ Atti

11:00 – 12:00 – Kiskalász koncert

13:00 – 13:40 – DJTK

14:00 – 15:00 – Musimbe Dennis

15:00 – 15:30 – Kollányi Zsuzsi

16:00 – 17:30 – P.Mobil

18:30 – 20:00 – Paddy And The Rats

21:00 – 22:30 – Manuel live

22:30 – 23:30 – Yamina

23:30 – 00:30 – DJ Antoine

00:30 – 01:30 – Lotfi Begi

Villanyrendőr színpad

10:00 – 15:00 – Markus Greg

15:00 – 15:30 – BonBon

15:30 – 18:00 – Markus Greg

18:00 – 18:30 – Shybalencie

18:30 – 20:00 – Ibbigang, Filo, Atka

20:00 – 20:30 – Markus Greg

21:00 – 22:00 – Club54

22:00 – 00:00 – Crotter x Varning

00:00 – 01:30 – Erős vs Spigi

Miskolc színpad

(Erzsébet tér)

10:00
Békakirálykisasszony
interaktív mesejáték

11:00
Számadó családi táncház
kicsiknek és nagyoknak

12:00
Cirkusz című bábjáték
Ládafia Bábszínház

13:00
Vaga Banda
gólyalábasok parádés előadása

14:00
Diri-Dongó együttes koncertje

15:00 – 16:00 – DJ Cece

16:00 – 17:00 – Jazz Inside

17:30 – 18:30 – Zenegép

19:00 – 20:00 – Későn szóltál

20:30 – 21:30 – Sztrapacska Blues Band

22:00 – 23:00 – Z!ENEMI

23:30 – 00:30 – Kántor Band

00:30 – 01:30 – DJ Cece

vasárnap

10

Szent István téri színpad

10:00 – 11:00 – DJ Atti

11:00 – 12:00 – Apacuka

12:00 – 13:00 – Kacsenyák – Szodin akusztik

13:00 – 14:00 – DJ Atti

15:00 – 16:30 – Bereczki Zoltán élő koncert

17:30 – 19:00 – R-GO

Villanyrendőr színpad

10:00 – 12:45 – Markus Greg

12:45 – 13:15 – Ámokfutók

13:15 – 14:15 – DJ Dominique

14:45 – 16:15 – Dos Diavolos / Ganxsta Zolee x Takács Vilkó

17:00 – 18:30 – Sub Bass Monster

Miskolc színpad

(Erzsébet tér)

10:00
Egérparádé – Gulyás László
Vándormuzsikus előadása

11:00
Langaléta Garabonciások
gólyalábas utcaszínháza

12:00
Esztenás családi táncház
kicsiknek és nagyoknak

13:00
Csiribiri zenekar és Bobó
Békabuli c. koncertje

15:00
Zsaya kids

 

15:45-16:30 – Zsaya

17:00-18:00 – Miskolci ILLÉS Emlékzenekar

Szeretnéd a programot színpadok szerint látni?

Ez a gomb pont oda visz.